O NÁS

KDO VLASTNĚ JSME?


Jsme mladý pár, který se rozhodl postavit si svépomocí pasivní dům na severu Čech.
Do stavby se pouštíme sice bez předchozích zkušeností, zato s velkou mírou nadšení a ochoty se všemu novému naučit. Blog jsme se rozhodli psát, protože nám čtení podobných blogů moc pomohlo ještě před samotnou stavbou a jestli někomu pomůže ten náš, budeme jen rádi.
 
Se stavbou jsme začali v roce 2019 a od té doby ušli velký kus cesty. Každý den jsme se naučili něčemu novému a i po téměř dvou letech stavby nás to pořád baví. Naplňuje nás pocit, když něco dokončíme vlastními silami. Abychom ale jen nepsali pod vlivem růžových brýlí, tak stavba sebou přináší i hodně nervů, psychické i fyzické únavy a někdy toho prostě máte dost. Proto, když je potřeba, tak prostě odpočíváme. Zdraví je jen jedno a nezničíme si ho při stavbě, abychom se pak z našeho domu ani nemohli radovat...

V průběhu stavby jsme se stihli zasnoubit, vzít a zplodit syna :) Ještě zasadit ten strom.....

Komentáře

 1. Děkuji za Váš inspirativní blog. Plánuji začít stavět příští rok a hledám na webu co nejvíce informací. Jsem přihlášen k odběru novinek na Vašem blogu. Sleduji také podobné stavebníky a mohu doporučit https://chrtkovi.wordpress.com. Ještě jednou moc děkuji za sdílení cenných informací a ať co nejdříve spokojeně bydlíte.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mnohokrát děkujeme :) Snad i náš blog pomůže nebo inspiruje stejně jako mě pomohly blogy jiných stavebíků před námi.
   A díky za tip na další blog.

   Vymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

DRENÁŽ A ZÁSYP ZÁKLADŮ

HYDROIZOLACE SOKLU A ZATEPLENÍ XPS

RASTRY PRO SÁDROKARTONY A ZATEPLENÍ PODKROVÍ